Kierowcy i pasażerowie MPK, od poniedziałku zmiany w ruchu na ul. Nawrot

Autor:
MK
2019-07-08 09:59 Aktualizacja: 2019-07-08

Od poniedziałku 8 lipca rozpoczął się kolejny etap prac remontowych wodociągu na ul. Nawrot. Informujemy o spowodowanych pracami drogowymi zmianach w ruchu na kolejnych skrzyżowaniach.

W poniedziałek 8 lipca rozpoczął się kolejny etap prac drogowych na ul. Nawrot. Informujemy o zmianie organizacji ruchu na kolejnych odcinkach ulicy. / fot. Facebook.com @ZDiTLodz W poniedziałek 8 lipca rozpoczął się kolejny etap prac drogowych na ul. Nawrot. Informujemy o zmianie organizacji ruchu na kolejnych odcinkach ulicy. / fot. Facebook.com @ZDiTLodz

Remont wodociągu na ul. Nawrot przeprowadza Łódzka Spółka Infrastrukturalna. Obecnie są prowadzone prace na odcinku ul. Nawrot - od ul. Wysokiej do Przędzalnianej. Od poniedziałku 8 lipca, na skrzyżowaniu tych ulic nastąpiła zmiana w organizacji ruchu.

Przez skrzyżowania ulic Nawrot z Wysoką oraz Nawrot z Przędzalnianą przejazd będzie możliwy ulicami Wysoką i Przędzalnianą tylko w jednym kierunku - do ul. Tuwima. Ulicą Nawrot można natomiast przejechać tylko w kierunku ul. Kopcińskiego.

Zmianie ulegają też kursy autobusów:

  • Linia 77 z dworca Łódź Fabryczna dojedzie bez zmian do skrzyżowania Tuwima z Wodną, a dalej Wodną i Nawrot do Przędzalnianej, gdzie wróci na trasę.
  • Linia 80 z Retkini dojedzie bez zmian do skrzyżowania Nawrot z Wodną, a dalej Wodną i Tuwima, gdzie wróci na swoją trasę.
  • Linia 83 z Teofilowa dojedzie bez zmian do skrzyżowania Nawrot z Wodną, a dalej Wodną i Tuwima do pętli Wydawnicza.
  • Linia N8 z Kościuszki dojedzie bez zmian do skrzyżowania Tuwima z Wodną, a dalej Wodną i Nawrot do Przędzalnianej, gdzie wróci na trasę.

Zmiany tras obowiązują w jednym kierunku. Ponadto zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek przy skrzyżowaniu ulic Wodna z Nawrot.

źródło: ZDiT w Łodzi