Reklama

Z robotami w bankowości. Inteligentne technologie i człowiek #12 [WIDEO]

Autor:
Dominika Kaczorowska-Spychalska / Tomasz Talaga
2019-11-09 17:19

Intensywny rozwój technologii cyfrowych i coraz większy poziom ich społecznej akceptacji, zwiększają poziom zainteresowania nimi w bankowości. Wynikające z tego atuty są w zasadzie nieograniczone, począwszy od budowania wizerunku banku innowacyjnego, poprzez korzyści ekonomiczne, wynikające z optymalizacji procesów typu back office, po maksymalizację zadowolenia klientów.

Uczestnicy programu w siedzibie Nordea Uczestnicy programu w siedzibie Nordea

Ale czy pracujące w banku roboty są naprawdę nieomylne? Czy robotyzacja i automatyzacja mogą poprawić efektywność funkcjonowania banków? Jak skutecznie łączyć świat ludzi i technologii w bankowości? W jaki sposób chatboty mogą poszerzać możliwości robotyki, zmieniając pracę banków? Kiedy robo-doradca powie nam jak dobrze ulokować nasze fundusze? 

Opowiedzą nam o tym znakomici eksperci Banku Nordea:

Agnieszka Belowska-Gosławska – Dyrektor ds. Robotyki
Kamil Chaber – Kierownik Zespołu Developerów
Piotr Stolarczyk - Kierownik działu kontroli i utrzymania robotów
Z którymi rozmawiać będą:

Dominika Kaczorowska-Spychalska - Dyrektor Centrum Mikser Inteligentnych Technologii CMIT na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Od kilku lat zafascynowana technologią cyfrową i jej wpływem na człowieka, co stanowi przedmiot jej badań i publikacji naukowych. Sztuczna Inteligencja jest przecież kobietą... 
Tomasz Talaga - człowiek z pomysłem i dziennikarską pasją. Jako lokalny patriota chce rozmawiać o wszystkim, co czyni Łódź i jej okolice znanym i cenionym centrum technologicznym.    

A zatem jak atrakcyjne mogą okazać się roboty w bankowości ?

Reklama
Sonda
Wybierz sportowe wydarzenie roku 2019!
Proszę wypełnić wszystkie pola!
Oddanych głosów:
4043
Reklama
Reklama
0.18510103225708