Reklama

Marcin Robak na czele klasyfikacji strzelców!

Autor:
BJ
2019-09-09 17:04

Marcin Robak z Widzewa udowadnia, że jego pozyskanie było doskonałym posunięciem władz klubu z al. Piłsudskiego. Po meczu z Legionovią znajduje się na czele klasyfikacji strzelców II ligi.

Na pierwszym planie Marcin Robak cieszący się po zdobyciu gola dla Widzewa (Fot. Bartosz Kudaj) Na pierwszym planie Marcin Robak cieszący się po zdobyciu gola dla Widzewa (Fot. Bartosz Kudaj)

Robak przyszedł do Widzewa przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020. Był to zdecydowanie najgłośniejszy transfer łódzkiego klubu w tym okienku transferowym. Robak to nie tylko bardzo doświadczony, ale także niezwykle bramkostrzelny piłkarz, co potwierdza także w obecnej kampanii.

W ośmiu dotychczasowych spotkaniach 36-letni snajper strzelił 6 goli. Co prawda 4 z nich padły po rzutach karnych, ale mając w pamięci miniony sezon w wykonaniu Widzewa, i takie trafienia należy bardzo docenić.

Dzięki trafieniu z rzutu karnego w meczu z Legionovią (zobacz wideo poniżej), Robak dogonił napastnika Bytovii Bytów Karola Czubaka, z którym ex aequo zajmuje pierwsze miejsce na podium klasyfikacji strzelców. 

Polecamy: RUGBY: Udany rewanż za przegrany finał! Master Pharm Rugby Łódź górą w Sopocie
Reklama
Reklama
Reklama