Reklama

Szukasz pracy? Już wkrótce Łódzkie Regionalne Targi Pracy

Autor:
K.K.
2019-08-20 15:06 Aktualizacja: 2019-08-20

Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy ioraz Miejską Areną Kultury i Sportu po raz czwarty organizuje Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego. W tym roku odbędą się one w dniach 9-10 października w hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4.

Regionalne Targi Pracy w październiku, fot. Pixabay Regionalne Targi Pracy w październiku, fot. Pixabay

Łódzkie Regionalne Targi Pracy są odpowiedzią na zmieniający się rynek pracy, rosnące zapotrzebowanie na pracowników. Ich celem jest przedstawienie ofert pracy mieszkańcom Łodzi oraz regionu, możliwości dokształcenia się czy przekwalifikowania. Wydarzenie nie jest skierowane wyłącznie do osób bezrobotnych, ale również do planujących zmienić zawód bądź przekwalifikować się.

Podczas tegorocznych targów rozdane zostaną nagrody konkursu TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi. Celem konkursu TOP jest promowanie przedsiębiorstw, które wyróżniają się stosowaniem dobrych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi, kierują się zasadami etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz przykładają dużą wagę do rozwoju kadr i jak najlepszych warunków zatrudnienia.Konkurs kierowany jest do firm posiadających swoją siedzibę lub działających na terenie miasta Łodzi.

Podczas trzech edycji Targów pracy łącznie stoiska 198 wystawców, którzy przedstawili ok. 10.700 ofert pracy, odwiedziło ok. 16.620 osób. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Dotychczas targi organizowane były we współpracy UMŁ, Powiatowego Urzędu Pracy w Łodzi, Międzynarodowych Targów Łódzkich/Miejskiej Areny Kultury i Sportu i Urzędu Marszałkowskiego. W tym roku Urząd Marszałkowski wycofał się ze współpracy.

Reklama
Reklama
Reklama