Znamy kolejne gwiazdy kontynuacji filmu "PSY"! [WIDEO]

Autor:
k.s.
2019-08-11 12:54 Aktualizacja: 2019-08-11

Kolejne gwiazdy w obsadzie filmu Władysława Pasikowskiego "Psy 3. W imię zasad".

sebastian fabijanski-fot-bartosz-mrozowski - mat. prasowe sebastian fabijanski-fot-bartosz-mrozowski - mat. prasowe

ZNAMY KOLEJNE GWIAZDY KONTYNUACJI FILMU "PSY"

Znamy nazwiska aktorów, którzy dołączyli do obsady kontynuacji kultowego filmu Władysława Pasikowskiego. W filmie "Psy 3. W imię zasad" główną rolę gra oczywiście Bogusław Linda, któremu partneruje Cezary Pazura. Kogo zobaczymy oprócz nich?

Producenci uchylili rąbka tajemnicy i wiemy już, że do obsady dołączył Marcin Dorociński, ale zagrają także Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt. Widzowie łączą z kontynuacją obrazu nadzieję na kawał dobrego, męskiego kina. A co o filmie mówią sami aktorzy?

- "Psy" i "Psy 2" to filmy legendarne. Podobnie jak tysiące widzów jestem wygłodniały ich kontynuacji. Po lekturze scenariusza wiem, że jest naprawdę dobrze i warto na nią czekać! - mówi entuzjastycznie nastawiony Tomasz Schuchardt.

- Widzowie mogą spodziewać się dokładnie tego, co "Psy" zaoferowały im 25 lat temu. Historia ma westernowy klimat, a jej finał będzie efektowny. W tym filmie nie ma grzecznych chłopców! - dodaje Sebastian Fabijański.

Premiera filmu "Psy 3. W imię zasad" już za niecałe pół roku. Tymczasem zapraszam do wysłuchania wspomnień i obejrzenia kilku scen z pierwszej produkcji. Jest też kilka ciekawostek i mniej znanych faktów, o których na swoim kanale mówił jeden z bohaterów filmu, Cezary Pazura. Zobaczcie to koniecznie!

O filmie pisaliśmy więcej w artykule: Film PSY 3. W imię zasad wejdzie na ekrany już za pół roku

0.30361914634705