Reklama

Wybił deskorolką szybę w tramwaju. Nie widział, że obok są policjanci

Autor:
MK
2019-09-09 18:07

Na przystanku tramwajowym u zbiegu ulic Zgierskiej i Limanowskiego w Łodzi, 21-letni mężczyzna uderzał deskorolką w okno tramwaju, aż zbił w ten sposób szybę. W tym samym czasie w pobliżu swoje zadania wykonywali funkcjonariusze policji, którzy natychmiast interweniowali, zapobiegając kolejnym zniszczeniom mienia.

Sprawca uderzał deskorolką w okno tramwaju, aż zbił szybę. Na gorącym uczynku złapali go policjanci będący w pobliżu. / Zdjęcie ilustracyjne, źródło: freepik.com Sprawca uderzał deskorolką w okno tramwaju, aż zbił szybę. Na gorącym uczynku złapali go policjanci będący w pobliżu. / Zdjęcie ilustracyjne, źródło: freepik.com

Do zdarzenia doszło w piątek, 6 września br., przed godziną 20.00. Złapany na gorącym uczynku sprawca dewastacji tramwaju był nietrzeźwy, w jego organizmie stwierdzono pond promil alkoholu. Mężczyzna w przeszłości nie był notowany przez policję, a za zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. W ocenie czynu będzie brany pod uwagę motyw sprawcy oraz oszacowana wartość strat.    

Źródło: KMP Łódź

Reklama
Reklama
Reklama